Forside\Hvad søger du...\Produkt oversigt 24. juni 2024  
Reklame her? Kontakt post@attech.dk
 
 Stationære computere
Bærbare computere
Produkter & priser
Digital Home Living
Attech Fjernbackup
Attech SPAM Firewall
IT-service & konsulentbistand
  
 Telefoni Webshop
  
 Nyt via Facebook
  
 Firmaprofil
Kontaktinfo & åbningstider
Vejbeskrivelse
Salgs- og leveringsbetingelser
Persondatapolitik
  
 USG Danmark
  
 Fjernsupport
LogMeIn
  
Netværkshubs, switches & tilbehør « Produkt oversigt
varenr. beskrivelse pris u. moms pris m. moms lager
 36250 0.5m RJ45 Twisted-Pair CAT5e UTP netværkskabel (blå) m. stik28,00 kr.35,00 kr.På lager
 3665010Gbit SFP+ LC MMF (MSA) Transceiver Modul, 850nm 300m (ProLabs) - 1pack479,20 kr.599,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 3643410Gbit SFP+ LC Multi Mode Transceiver Modul, 850nm 300m (Ubiquiti) - 2pack463,20 kr.579,00 kr.På lager
 3659010Gbit SFP+ LC Single Mode Transceiver Modul, 1310nm 10KM (Ubiquiti)- 2pack791,20 kr.989,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 365231Gbit SFP til RJ45 Transceiver modul (Ubiquiti)143,20 kr.179,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36303D-Link DGS-1008MP 8-port 10/100/1000 Gigabit Switch m/8x PoE porte1.119,20 kr.1.399,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 34996D-Link DGS-1008P/E 8-port 10/100/1000 Gigabit Switch m/4x PoE porte719,20 kr.899,00 kr.På lager
 36656D-Link DMS-105 Switch 5x 2,5 Gbps Multi-Gigabit porte1.039,20 kr.1.299,00 kr.
 36655D-Link DMS-107 Switch 2x 2,5 Gbps Multi-Gigabit + 5x 1 Gbps porte911,20 kr.1.139,00 kr.På lager
 36657D-Link DMS-108 Switch 8x 2,5 Gbps Multi-Gigabit porte1.599,20 kr.1.999,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36607D-LINK Gigabit Easy Desktop 5Port Switch - GO-SW-5G/E207,20 kr.259,00 kr.På lager
 36608D-LINK Gigabit Easy Desktop 8Port Switch - GO-SW-8G/E263,20 kr.329,00 kr.På lager
 34753D-LINK GigaExpress 5Port Gigabit Switch - DGS-1005D/E207,20 kr.259,00 kr.På lager
 34757D-LINK GigaExpress 8Port Gigabit Switch - DGS-1008D/E263,20 kr.329,00 kr.På lager
 36609D-LINK Multi-Gigabit 6Port Switch 1x10Gbps + 5x 2,5Gbps - DMS-106XT1.319,20 kr.1.649,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 34964D-Link Switch 24-port Gigabit 10/100/1000Mbps, DGS-1024DRing for pris påtlf. 75 63 10 10På lager
 36271DrayTek Vigor2952 HighSpeed Router, Gigabit 5xGLAN,VPN,VLAN,USB3.439,20 kr.4.299,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 34930Equip 19" Patch Panel UTP Cat.6 (Class E) 24-port, 1 unit (135424) LSA/110319,20 kr.399,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 34932Equip Keystone 19" Patch Panel Cat6 skærmet 24-port, 1 unit, sort (769124)231,20 kr.289,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 34936Equip Keystone 19" Patch Panel Cat6 skærmet 24-port,1 unit, lys grå (767124215,20 kr.269,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 34934Equip Keystone 19" Patch Panel Cat6 uskærmet 24-port, 1 unit, sort (769224)143,20 kr.179,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 34938Equip Keystone Jack Cat6 skærmet (767110) 8 stk.79,20 kr.99,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 34939Equip Keystone Jack Cat6 skærmet (tool less) (767111) 8 stk.79,20 kr.99,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 34946Equip Keystone Jack Cat6 uskærmet (tool less) (769111) 8 stk.59,20 kr.74,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 34952Equip Keystone Jack Flush Mount Frame Set, pure white (761303)31,20 kr.39,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 34943Equip Keystone Jack Inline Coupler CAT6 skærmet (125489)28,80 kr.36,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 34941Equip Keystone Jack Inline Coupler CAT6 uskærmet (125479)25,60 kr.32,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 34950Equip Keystone Jack Surface Frame, pure white (761301)47,20 kr.59,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 34951Equip Keystone Jack Surface Mounting Box, pure white (761302)19,20 kr.24,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36050GIGABYTE External Antenna 7db - 1m cable111,20 kr.139,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 34123LevelOne 8-port switch 10/100 (FSW-0808TX)159,20 kr.199,00 kr.På lager
 34921LevelOne PoE Injector, 40W High Power (POI-4000)839,20 kr.1.049,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36136LevelOne Procon 10/100/1000Mbps Switch, 16-port Gigabit (GSW-1657)1.199,20 kr.1.499,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36137LevelOne Procon 10/100/1000Mbps Switch, 24-port Gigabit (GSW-2457)1.359,20 kr.1.699,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 34881LevelOne Procon 10/100Mbps Switch, 16-port (FSW-1650) (Rack-mountable)479,20 kr.599,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36063Linksys WUSB6300 Dual Band Wireless AC1200 USB Adapter271,20 kr.339,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36326LogiLink 5 in 1 Cable Tester, RJ45, RJ11, USB, IEEE1394 and BNC263,20 kr.329,00 kr.På lager
 36589Planet Industrial Media Converter 10GLAN RJ45 - 10GLAN SPF+2.079,20 kr.2.599,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36109Roline Patchpanel, 19" UTP CAT.6 - LSA391,20 kr.489,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36525TP-LINK MC200CM Fiber Media Converter - Gigabit SC til RJ45 - Multimode351,20 kr.439,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36409Ubiquiti EdgeRouter 4 - Router - GigE1.399,20 kr.1.749,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36358Ubiquiti EdgeRouter ER- X Router 5-port switch Kabling479,20 kr.599,00 kr.På lager
 36357Ubiquiti EdgeRouter X SFP Router m/5-port Gigabit switch679,20 kr.849,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36337Ubiquiti Networks POE-24 12Watt103,20 kr.129,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36641Ubiquiti Networks POE-24 12Watt119,20 kr.149,00 kr.På lager
 36528Ubiquiti PoE Adapter 802.3AT, Hvid BULK 48V (bruges til U6-LR )151,20 kr.189,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36545Ubiquiti Unifi Flex Switch Adapter Kit for Outdoor Pole Mounting399,20 kr.499,00 kr.På lager
 36627Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus Gateway Controller m/1TB 2,5" SATA HDD1.719,20 kr.2.149,00 kr.På lager
 36411Ubiquiti UniFi Dream Machine 4-port switch - Security Router - Wi-Fi 5 (ac)2.559,20 kr.3.199,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36383Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro - Security Router / WLAN Controller3.039,20 kr.3.799,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36529Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro SE - POE - Security Router WLAN Controller4.479,20 kr.5.599,00 kr.På lager
 36649Ubiquiti UniFi Express - Router Wi-Fi 6 UniFi Cloud Gateway1.039,20 kr.1.299,00 kr.På lager
 36384Ubiquiti UniFi In/Outdoor AP Mesh Point, 2x2 MIMO, Dual-omni antenna719,20 kr.899,00 kr.På lager
 36427Ubiquiti UniFi Switch 6 XG PoE - 4x 10Gbps PoE++ RJ45, 2x SFP+ (10 Gbps)4.304,00 kr.5.380,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36392Ubiquiti UniFi Switch 8x Gigabit (including 4x PoE, 60W)999,20 kr.1.249,00 kr.På lager
 36412Ubiquiti UniFi Switch 8x Gigabit (including 8x PoE, 150W)1.679,20 kr.2.099,00 kr.På lager
 36426Ubiquiti UniFi Switch 16 XG - 12x SFP+ (10 Gbps), 4x RJ45 (10Gbps)3.960,00 kr.4.950,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36554Ubiquiti UniFi Switch 16x Gigabit (8x PoE+), 2x SFP (Gbe)2.680,00 kr.3.350,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36423Ubiquiti UniFi Switch 16x Gigabit PoE/PoE+, 2x SFP (Gbe)2.440,00 kr.3.050,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36388Ubiquiti UniFi Switch 24x Gigabit PoE/PoE+, 2x SFP (Gbe)3.032,00 kr.3.790,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36424Ubiquiti UniFi Switch 24x Gigabit PoE+/PoE++, 2x SFP+ (10 Gbe)5.352,00 kr.6.690,00 kr.På lager
 36387Ubiquiti UniFi Switch 48x Gigabit PoE/PoE+, 2x SFP (Gbe), 2x SFP+ (10 Gbe)5.880,00 kr.7.350,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36425Ubiquiti UniFi Switch 48x Gigabit PoE+/PoE++, 4x SFP+ (10 Gbe)7.880,00 kr.9.850,00 kr.På lager
 36625Ubiquiti UniFi Switch Enterprise 24x (12x2.5Gbe+12x Gbe PoE+, 2x SFP 10 Gbe6.600,00 kr.8.250,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36549Ubiquiti UniFi Switch Industrial USW 8 x GLAN (PoE++) (430 W) + 2x GLAN3.759,20 kr.4.699,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36405Ubiquiti UniFi Switch Lite 16x GLAN (8x PoE/PoE+ 802-3af/at - total 45W)1.919,20 kr.2.399,00 kr.På lager
 36652Ubiquiti UniFi U7 WiFi7 AP 6GHz 2.5 GbE uplink, 9.3 Gbps air speed1.519,20 kr.1.899,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36551Ubiquiti UniFi UAP-AC-HD 1733 Mbit/s 4x4 Multi User MIMO Access Point, PoE2.319,20 kr.2.899,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36396Ubiquiti UniFi UAP-AC-LR 867 Mbit/s 3x3 dualband WLAN Access Point, PoE879,20 kr.1.099,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36385Ubiquiti UniFi UAP-AC-M-PRO 1300Mbps, 3x3 Dual Band Mesh AP1.359,20 kr.1.699,00 kr.På lager
 36336Ubiquiti UniFi UAP-AC-PRO 1300 Mbit/s 3x3 dualband WLAN Access Point, PoE1.199,20 kr.1.499,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36397Ubiquiti UniFi UAP-NANOHD 1733 Mbit/s 4x4 Multi User MIMO Access Point, PoE1.439,20 kr.1.799,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36381Ubiquiti UniFi USG PRO 4 Security Gateway, 2x LAN, 2x WAN (RJ45/SPF)1.999,20 kr.2.499,00 kr.På lager
 36416Ubiquiti UNMS Router Lite - Router - GigERing for pris påtlf. 75 63 10 10Forvent 0-3 dages leveringstid
 36535WIFI-4 N: QNECT Smart Home netværkskamera, PTZ 720P (1MP), IR 10m, hvid615,20 kr.769,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36346WIFI-4 N: Smart Home 2x 230V, 16A, Timer, Hvid (Deltaco)159,20 kr.199,00 kr.På lager
 36347WIFI-4 N: Smart Home 3x 230V, 13A, Timer, 2x USB, 1,5m, Hvid (Deltaco)271,20 kr.339,00 kr.På lager
 36408WIFI-5 AC: ATRIA Wi-Fi MESH/ROUTER 1200 Home Add-on 3x Lan439,20 kr.549,00 kr.På lager
 36407WIFI-5 AC: ATRIA Wi-Fi MESH/ROUTER 1200 Home Kit (2 pc) 3xLan839,20 kr.1.049,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36531WIFI-5 AC: STRONG ATRIA Wi-Fi Mesh Home 2100 ADD-ON599,20 kr.749,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36530WIFI-5 AC: STRONG ATRIA Wi-Fi Mesh Home Kit 2100 (2 pak)1.119,20 kr.1.399,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36533WIFI-5 AC: STRONG Dual Band Repeater 750399,20 kr.499,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36343WIFI-5 AC: STRONG WIFI MESH - 1610 ADD-ON 2.4 & 5GHz 802.11n/ac959,20 kr.1.199,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36359WIFI-5 AC: STRONG Wi-Fi MESH 1610 Home Kit (2 pc)1.759,20 kr.2.199,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 79392WIFI-5 AC: THOMSON Wi-Fi MESH/ROUTER 1200 1-pack312,00 kr.390,00 kr.På lager
 79391WIFI-5 AC: THOMSON Wi-Fi MESH/ROUTER 1200 2-pack624,00 kr.780,00 kr.På lager
 36611WIFI-6 AX: D-Link M32-2 EAGLE PRO AI AX3200 Router/Extender/Bridge 2 Pack1.596,00 kr.1.995,00 kr.På lager
 36612WIFI-6 AX: D-Link M32-3 EAGLE PRO AI AX3200 Router/Extender/Bridge 3 Pack2.239,20 kr.2.799,00 kr.På lager
 36610WIFI-6 AX: D-Link Router D15 5 EAGLE PRO AI AX1500 Router/Extender/Bridge479,20 kr.599,00 kr.På lager
 36393WIFI-6 AX: Huawei H122-373 CPE Pro 2 Router, 4G/5G,nano-sim, 1x WAN, 1x LAN3.199,20 kr.3.999,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36395WIFI-6 AX: Linksys Router MR7350 AX1800 MU-MIMO, dual-band mesh639,20 kr.799,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36394WIFI-6 AX: Linksys Router MR9600 AX6000 MU-MIMO dual-band mesh3.199,20 kr.3.999,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36605WIFI-6 AX: STRONG ATRIA Wi-Fi Mesh Home AX3000 ADD-ON719,20 kr.899,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36642WIFI-6 AX: STRONG ATRIA Wi-Fi Mesh Home Trio Pack AX3000 (3 pak)1.599,20 kr.1.999,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36518WIFI-6 AX: TP-LINK Archer AX73, (802.11ax), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz)959,20 kr.1.199,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36602WIFI-6 AX: Zyxel NR5101 Router, 4G/5G,micro-sim, 1x WAN, 1x LAN ex/ant.3.199,20 kr.3.999,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36364ZyXEL NebulaFlex Cloud Switch, 24x Gigabit PoE, 4xSFP+ 10Gigabit3.880,00 kr.4.850,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36363ZyXEL NebulaFlex Cloud Switch, 24x Gigabit, 4xSFP+ 10Gigabit2.580,00 kr.3.225,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36366ZyXEL NebulaFlex Cloud Switch, 48x Gigabi PoE, 4xSFP+ 10Gigabit6.880,00 kr.8.600,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36365ZyXEL NebulaFlex Cloud Switch, 48x Gigabit, 4xSFP+ 10Gigabit4.480,00 kr.5.600,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid
 36213Zyxel PLA5405 1200Mbps PowerLine Adapter (2-pak), Gigabit LAN, IGMP639,20 kr.799,00 kr.Forvent 0-3 dages leveringstid

«Tilbage til toppen af denne side